top of page

Bělení zubů

Metoda Pure Whitening nabízí dvě možnosti bělení: domácí a kombinované.

 

Domácí bělení spočívá v tom, že je po provedené konzultaci v ordinaci, prováděno pacientem samostatně v domácím prostředí. V ordinaci se vytvoří pacientovi otisky, ze kterých poté laboratoř vytvoří perfektně sedící nosiče. Pacient do nich následně po stanovenou dobu aplikuje bělící gel, který obdrží v naší ordinaci. Tato metoda je určena především pro mladší pacienty, kteří mají světlou výchozí barvu zubů. Veškeré instrukce k domácímu bělení a celému procesu Vám sdělíme v ordinaci.

 

Kombinované bělení je spojení domácího (výše zmíněno) a ordinačního bělení. Tento druh bělení je doporučován zejména kvůli dlouhodobé stálosti a výslednému déletrvajícímu efektu. Samotným ordinačním bělením se nedosáhne tak výrazného a dlouhotrvajícího výsledku jako bělením kombinovaným.

 

 

Výběr metody bělení je však individuální, rádi se s Vámi domluvíme v ordinaci osobně. Objednejte se na konzultaci, kde Vám velmi rádi poradíme a vše vysvětlíme.

 

Objednat se můžete na telefonním čísle +420 704 200 418 nebo online přes rezervační formulář:

 

 

V naší ordinaci využíváme bělení metodou Pure Whitening, které je vyvinuté českým lékařem. Je založeno na excelentních výsledcích u každého pacienta, který ho absolvuje. Pure Whitening je jediný výrobce bělení, který má pod kontrolou celý proces bělení i výrobu vlastních produktů. Pomocí této metody lze vybělit zuby u pacientů, u kterých se to pomocí jiných metod nepodařilo. Pro viditelný a trvalý výsledek bělení je potřeba vybělit nejenom sklovinu zubu, ale také především dentin, který udává barvu zubů, na což se metoda Pure Whitening zaměřuje.

Mezi nejzásadnější výhody této metody patří fakt, že při bělení nemusíte dodržovat bílou dietu, tedy vyhýbat se kávě, čaji nebo třeba červenému vínu.

 

Odkaz na stránku výrobce: https://purewhitening.cz

bottom of page